Карпати Тур Інвест - Агенство Нерухомості  

Підпишіться на нашу розсилку:  

Новини:

Опитування:
Скажіть як ви про нас дізналися?
всеукраїнський журнал "Карпати.Туризм.Відпочинок"
інтернет
порекомендували
Інвестиційні проекти
    

Код3
НазваЦентр водного туризму на Дністрі
Додаткові дані

Шановні інвестори! Чекаємо на ділові Ваші пропозиції

Дністровський каньйон у найближчий час стане популярним місцем відпочинку українських та зарубіжних туристів. Зокрема, вже зараз управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації готує План рекреаційного розвитку Дністровського каньйону, у сезон на ріці організовують сплави і відпочинкові табори та фестивалі місцеві туристичні клуби, клуби мандрівників і туроператори. Порівняно з територією Карпат, каньйон має більшу інвестиційну привабливість, виходячи з цін на землю, наявність інфраструктури (дороги, лінії електропередач тощо) та можливості організації комплексного відпочинку, поєднання активних видів туризму із оздоровчими.

Планується збудувати на берегах ріки пристані, кемпінги, кафе-ресторани та інші об’єкти, які би дозволили практикувати рафтинг, сплав на байдарках і каное, прогулянки на надувних човнах і сеціально облаштованих надувних плотах, катерах, водних мотоциклах і водних лижах. Є можливість створення на базі Центру яхт-клубу і відпочинкового комплексу класу VIP.

Важливо відзначити, що на цій ділянці достатньо місць для екстремального сплаву, неабиякий потенціал для розвитку рибної ловлі і підводного мисливства. Пішохідні та автомобільні екскурсії до місцевих пам’яток історії та архітектури не залишать байдужими поціновувачів національної спадщини і культури.

Міст через р.Дністер в с.Незвисько.

Тут розпочинаються та закінчуються водні туристичні маршрути.

  розробка та дизайн:

© Карпати Тур. Інвест 2007-2021. При використанні матеріалів гіперпосилання на karpatyinvest.if.ua є обов'язковим.
Закрити
Це карта нашої веб-сторінки.
Вона допоможе вам знайти потрібний розділ.

Отож вас цікавить:
Наша нерухомість
 | Я хочу продати щось своє | Наша компанія