Карпати Тур Інвест - Агенство Нерухомості  

Підпишіться на нашу розсилку:  

Новини:

Опитування:
Скажіть як ви про нас дізналися?
всеукраїнський журнал "Карпати.Туризм.Відпочинок"
інтернет
порекомендували
Участь в акціях та фестивалях

Фестиваль «Екстрім-Байк 2008», ІІ етап

9-11 травня
Місце проведення: с. Яблуниця, Івано-Франківська область
Стрічку другого етапу розірвано!!!

Вдале продовження отримав багатоетапний фестиваль роверових розваг і поїздок.Велоперегони, що традиційно включаються у програму фесту, під час другого туру пройшли на новій крос-кантрійній трасі довкола основної бази фестивалю в селі Яблуниця на Івано-Франківщині. Про погоду згадувати б не хотілося — бо було по-карпатськи мокро.

Змагальний трек, вперше розмічений і «освячений» на другому етапі фесту, відтепер діятиме на постійній основі. Такому рішенню посприяли не лише схвальні відгуки учасників, які всупереч упертій мжичці із запалом промчали чотири кола екстремальної маунтинбайкової дистанції. Сама по собі вона стала комплексним випробуванням на техніку і витривалість, з відрізками різного характеру і складності. У поєднанні з приємними оку природними, неурбаністичними «декораціями» це дозволить уже найближчим часом організовувати роверові змаги високого рівня.

Одне коло дистанції довжиною біля півтора кілометра досвідчені учасники змагань старшої вікової категорії проходили за шість із гаком хвилин. Стартовий відрізок являв собою пологий підйом на широкій ґрунтовій дорозі, яка дала змогу сильнішим і слабшим учасникам перегруповуватись без зіткнень. Силова боротьба переходила у технічну на стрімкому спуску, де все вирішували навики утримання рівноваги і правильного гальмування…

Наступний відтинок дистанції петляв поміж дерев, де м’який ґрунт і молода трава ускладнювали педалювання, а також включав два переїзди через невеликий потік. Після дощаного містка починався крутий підйом у ліс, де велосипеди доводилось або штовхати, або тягти на собі. Набір висоти закінчувався з виїздом на відкритий схил, яким учасники переїжджали до складного й виснажливого відрізка. Тут боротьба продовжувалася знову в лісі. Багато що вирішувала технічна частина, у першу чергу жорсткість вилки, оскільки на треку зустрічалося тверде коріння дерев, що стирчало з землі…

Підсумок перегонів не виявив надто великого розриву між часом проходження старшої та молодшої вікових груп. Так, якщо Олексій Жданович (№ 44, місто Ужгород, команда TATU-Bike) подолав усі чотири кола за 24 хвилини 50 секунд і отримав перше місце у дорослій категорії, то третє місце у молодшій віковій групі зайняв Василь Стегура (№ 22, та ж команда) із результатом 32 хвилини 20 секунд. У цій же категорії друге і перше місця належать відповідно місцевим велолюбителям Іванові Гаську (№ 50) та Романові Гаську (№ 46). Третім серед дорослих фінішував В’ячеслав Турок (№ 12, TATU-Bike), поступившись колезі по команді Юрію Головацькому (№ 40).

Новий етап — нові маршрути.

У рамках фестивалю відбулися тестові заїзди на нових прогулянкових трасах довкола Яблуницького перевалу. Таке враження, що цікавих маршрутів у цій гірській місцевості вистачить на всі майбутні етапи велофестивалю, адже є ще багато нерозвіданих стежок і доріг на навколишніх пагорбах і хребтах, придатних для одно-дводенних вилазок.

Нескладний, але доволі адреналіновий маршрут вималювався на північний захід від Яблуницького перевалу. Із села пологим підйомом потрібно добратися майже під саму відпочинкову базу «Беркут», що знаходиться якраз на перевалі, але на останньому повороті перед ним треба звернути вправо на ґрунтову дорогу, яка серпантином виводить на хребет, у точку неподалік власне перевалу. У цьому місці кілька роздоріж, аж очі розбігаються. Але найбільше задоволення дає спуск широкою дорогою, що зветься серед місцевих мешканців «Ключами». Швидкісний безперешкодний даунхіл і плавні дуги поворотів спонукають проїхати більш ніж двокілометрову дистанцію на одному диханні, «вклавшись» у п’ять, а то й менше хвилин. Ця дорога виходить на шосе вже на Закарпатті, у точці між селом Лазещина і перевалом, на який можна піднятися за якихось півгодини, втамувавши по дорозі спрагу біля мінерального джерела.

Інший маршрут починається з тієї ж точки, що й дорога «Ключі». На роздоріжжі тут треба рушати дорогою, що піднімається з галявини у північному напрямі, йде попри готель «Яблуниця» і поступово завертає на північний схід, у бік гори Горішків. Хоча й маршрут завдяки цій горі отримав назву «Міцний Горішків», підйом важким не назвеш, хіба що вкрай лінивим і невмотивованим він здасться справді міцним. А от помітно стрімкішим є спуск із гори. На розвилках слід не звертати вліво, а їхати прямо, і дорога попри садиби й уздовж загорож виведе назад на шосе майже в центрі села.

ФОТОЗВІТ


Фестиваль «Екстрім-Байк 2008», І етап
ЕКСТРІМ - БАЙК-2008 - /1-ий етап/ 4-6 КВІТНЯ 2008року

Місце проведення: с. Яблуниця, Івано-Франківська область
Запуск сезону для учасників триденного велофестивалю позначився міксом стилів — заплановане крос-кантрі у поєднанні з маунтин-байковими відтинками трас і примхами прикарпатської погоди стало екстремальним випробуванням для роверистів і роверів. Та це не вплинуло на дух боротьби. Велоперегони всупереч безперервному дощу були гарячими. Показати свою витримку на фестивалі зібралися ентузіасти роверового екстріму із Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей.

«Фішкою» фестивалю було поєднання неспішних поїздок туристичними маршрутами із змаганням на крос-кантрійній трасі. Перший день заходу — «розминка» перед перегонами на екскурсійній трасі «Під ворохтянськими віадуками». Третій день — відпочинкова прощальна прогулянка «До П’ятихаток». Але найголовніша подія, яка зібрала учасників із різних міст Західної України, відбулася другого дня, про що найкраще розкажуть самі учасники.

— Організація фестивалю і, власне, змагань була на хорошому рівні. Траса досить складна, через крутизну підйому довелося котити ровер. На відрізку траси, який пролягав відкритим хребтом, ще лежало трохи снігу, по якому було важко їхати. Зате потім — цікавий стрімкий спуск. На середині траси відмовили гальма. Сам винен — я їх погано налаштував, але це не недолік техніки, і в загальному на даному етапі мій ровер відпрацював цілком задовільно (Андрій Прокопчук, старша вікова група, м. Івано-Франківськ).

— Сама траса виявилась важкуватою, особливо крутий підйом, де треба було штовхати ровер. Але перегони мені сподобались, навіть незважаючи на погану погоду, болото і калюжі — вони додавали кайфу. Та й я був готовий до таких умов, бо за день до того ми добре потренувалися на цікавому маршруті. Велосипед же виявився не зовсім готовий, підвели задні «ві-брейки», в таких ситуаціях краще працюють дискові гальма (Назар Копилюк, старша вікова група, м. Львів).

Переможцем у молодшій віковій групі (менше 18 років) став Роман Гасько з с. Яблуниці Івано-Франківської області. У старшій віковій групі першим був Олексій Жданович з м. Ужгорода.


ФОТОЗВІТ


КУБОК КАРПАТ - 2008 /1-ий етап/ - 28-30 БЕРЕЗНЯ 2008року.

30 березня ― відбувся І етап фестивалю «Кубок Карпат 2008». Відкриття змагань з гірського ралі серед позашляховиків.
Місце проведення: с-ще Ясіня Рахівського р-ну Закарпатської області.

Ясний березневий ранок дарував позитив, а свіже гірське повітря і сонячне проміння надихало на звершення. Бажаючі пофестивалити на змаганнях позашляховиків «Кубок Карпат 2008» злетілися у с-ще Ясіня на Закарпатті, як метелики на квітку. Кольори, модифікації, фарш, тюнінг ― показати себе і подивитись на інших зібралося 28 екіпажів зі Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Чернівців і Закарпаття. Попереду їх чекало два дні випробувань, тож кожен прицінювався до суперників, зважував власні сили й готував стратегію.

Фестиваль складався з двох заїздів: у першому екіпажі змагалися на швидкість, а наступного дня ― на прохідність і витривалість. Особливий дух суперництва панував саме першого дня, адже тут кожен був сам за себе. Учасники повинні були якнайшвидше здолати трикілометрову трасу, на якій чекали круті повороти, небезпечні прірви, грязюка, ями і навіть снігові замети. Час рахувався від старту до фінішу, а потім у зворотному напрямку. Оскільки в гонці взяло участь 28 екіпажів, змагання затягнулися до пізнього вечора. Проте ані джипарі, що чекали на свою чергу стартувати, ані глядачі не нудьгували.

Добіг кінця перший день фестивалю і втомлені люди на «втомлених» авто повернулися на базу, де їх чекала святкова вечеря, розважальна програма і, найголовніше, нагородження. Переможців визначали за результатами проходження траси на час у двох класах автомобілів, а також в абсолютному заліку змагань. Перше місце у першому класі автомобілів (об’єм двигуна до 2400 см3) виборов Юрій Кравчук з с-ща Ясіня. Друге і третє місця зайняли відповідно Ігор Солоджук з Івано-Франківська та Золтан Зелінський з с-ща Ясіня. У другому класі (об’єм двигуна більше 2400 см3) переможцем став Іван Курчук з Івано-Франківська, другим фінішував Дмитро Павлюк з с. Кути (Івано-Франківська область), третє місце посів Дмитро Юращук із с. Великий Бичків Рахівського району. Беззаперечним лідером в абсолютному заліку став ясінянський зірвиголова Юрій Кравчук на старенькому УАЗі.

Рейд відбувся другого дня фестивалю.
Це було справжнє випробування як прохідності авто, так і витримки й вправності водіїв. Учасники фестивалю мали здолати 7200 метрів гірським бездоріжжям. Звивисті серпантини, снігові замети в людський ріст, круті прірви, зламані дерева впоперек дороги ― далеко не повний перелік того, що чекало на шляху до жаданого фінішу. Дух суперництва змішався з круговою порукою і бажанням допомогти один одному... Всі разом допомагали штовхати автівки, що грузли у глибокому мокрому снігу, всі разом відгортали сніг, не шкодуючи сил... Попереду кавалькади знову були місцеві ― Юрій Кравчук та Віктор Діміч на УАЗах впевнено просувалися, оминаючи небезпеки. Звичайно, грали роль досвід і вміння орієнтуватись на місцевості, але й високий клас водійської майстерності цих ясінчан не залишав найменшого сумніву.

Окрім номінацій, передбачених положенням фестивалю, цінними призами було нагороджено двох учасників змагань, котрі не ввійшли у жодну з категорій, але, незважаючи на це, взяли участь у перегонах і проявили свою водійську майстерність. Це водій легкового автомобіля Subaru Володимир Простебі (м. Чернівці) та власник квадроцикла Федір Кудерна (с-ще Ясіня).

На відпочинковій базі «Оаза» джипарів чекала гаряча ситна вечеря. Усі активно ділилися враженнями від пережитого і планами щодо того, як і що робитимуть наступного разу. Рейд був нелегким і став чудовим досвідом для всіх.

ФОТОЗВІТ

ГРИНДЖОЛИ - 22-24 ЛЮТОГО 2008року.

Зима існує не для того, щоб сидіти вдома. Варіантів, де і як розважитися — безліч. Для тих, хто не вміє кататися на лижах, ковзанах чи сноубордах, є альтернатива — сани.
Санний фестиваль в Карпатах, який вперше відбувся на Україні, організував туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок». Організатори використали для проведення цього масового заходу назву «ґринджоли». Гуцульські ґринджоли були чи не найдавнішим видом транспорту карпатських горян. Це низькі й широкі сани без полозів, зроблені з дерева. Вони мають форму трапеції розширюються від переднього краю. (Тепер це слово вважається притаманним виключно гуцульському діалекту і вживається на позначення саморобних санчат). Однак цивілізація неминуче проникає і на карпатські терени. Міняється уклад життя горян. Змінилися і їхні ґринджоли. Тож не дивно, що санний фестиваль проходив по-сучасному його учасники спускалися з засніжених схилів на пластикових «ґринджолах». Але це не завадило запальному гуцульському духу свята.

Фестиваль відбувся у формі спортивних ігор. Організатори вирішили у такий спосіб привернути більше уваги до санного відпочинку й відновити традицію цього призабутого способу катання. Участь у ньому взяли всі бажаючі: сімейні пари, батьки з дітьми, просто шанувальники яскравих відчуттів. Головним партнером фестивалю був гірськолижний комплекс «Захар Беркут». Спонсором, що надав подарунки переможцям, виступило агентство нерухомості «Карпати.Тур.Інвест».
Програма фесту включала такі розважальні дисципліни, як змагання на час і швидкість з паралельного спуску, слалому, марафону, командні та сімейні змагання «Богатир» «Веселі ґринджоли», естафета «Моя сім’я» й інші видовищні ігри. Загалом у заході взяли участь понад 30 осіб віком від 7 до 35 років з Києва, Житомира, Рівного, Вінниці, Львівщини та Івано-Франківщини.
«Ґринджоли» проводяться з метою популяризації активного відпочинку в Карпатах та здорового способу життя, сприяння розвиткові санного туризму.

ФОТОЗВІТ


СВЯТО ПЕРШОГО СНІГУ - 7-9 ГРУДНЯ 2007 року.

Фестиваль «Свято першого снігу» (7-9 грудня) туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок» проводив уперше, «розпочавши» ним одночасно сезон гірськолижних змагань у зимових Карпатах. Для юних прихильників активного відпочинку це було справді велике свято.
Змагання відбувались у формі відкритої першості Рахівського району з гірських лиж серед дітей. Організаторами, крім туроператора, виступили також туристична база «Оаза» та Ясінянська спеціалізована дитяча юнацька школа олімпійського резерву.
У фесті взяли участь діти до 16 років: понад півсотні учнів і декілька лижників-аматорів. Змагались хлопці й дівчата в трьох вікових категоріях у дисциплінах «паралельний слалом» та «слалом-гігант». Кожна категорія налічувала 6 призових місць. Щодня нагороджували 18 призерів. Переможці у других і третіх місцях отримали грамоти і подарунки надані магазином дитячих мрій "Антошка". Перші місця були нагороджені ще й медалями. Діти набрались спортивного досвіду, а головне — позитивних вражень від перегонів.
Під час свята проводились численні конкурси серед дітей та дорослих. Розважальну частину завершив концерт за участю гуцульського колективу з с. Кваси Закарпатської області.

Партнерами виступили:

С Д Ю Ш О Р с.Ясіня

Медіа партнерами були:

ФОТОЗВІТ


ЕКСТРІМ - БАЙК - 2007 - 2-4 ЛИСТОПАДА 2007року.

Пізній та, очевидно, останній у цьому сезоні роверовий фестиваль «Екстрім-байк – 2007» (2-4 листопада) пройшов справді по-осінньому. Карпатська погода зустріла свято пронизливим вітром, дощем, а часами й снігом. Та це не завадило учасникам з Івано-Франківська, Коломиї, Львова «відірватися» й поекстремалити «на повну» перед зимовою перервою.
Першого дня відбулась презентація нового веломаршруту «Австро-Угорським кордоном» (15 км). Велоперегони грунтовими дорогами у дисципліні крос-кантрі проходили на другий день фесту. Траса гонок становила 12 км. Переможцем став Роман Гасько з с. Яблуниці Івано-Франківської області, друге місце посів Сергій Кобилецький з Коломиї, третє — Володимир Мельничук з Івано-Франківська.
Цікавинкою фестивалю стала презентація ще одного маршруту — «Велосипедом по лижні» (10 км). Він проліг наразі недіючою трасою для лижників-бігунів. Тут свого часу проводились тренування з біатлону.
Фестиваль традиційно завершила відпочинково-розважальна програма. З відчуттям повного задоволення та приємної втоми учасники й гості свята відзначили подію на гірськолижній базі «Коза» в с. Яблуниці.

Партнерами виступили:


Медіа партнерами були:


ФОТОЗВІТ


ВЕРХАМИ НА КОЛЕСАХ - 12-14 ЖОВТНЯ 2007року.

12-14 жовтня Прикарпаття приймало треті, організовані Туроператором «Карпати. Туризм. Відпочикок», автомобільні змагання серед позашляховиків. Шанувальники гірського ралі з Львівської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей з’їхалися, щоб випробувати свої авта, поганяти справжніми гірськими (без покриття) дорогами.
Перегони з гірського підйому у перший день заїзду відбувались на трасі протяжністю 7 км: смт. Верховина — с. Віпче — перевал Великий Присліп (1250 м над р.м.). Наступного дня учасників чекав рейд гірським масивом: смт. Верховина — р. Жаб’євський потік — перевал Рикалівка — с. Замагора — с. Чорна річка — с. Голови — г. Скупова — с. Яблуниця. Протяжність рейду становила приблизно 25 км.
Переможцями в абсолютному заліку змагань стали: Оманчуківський Віктор з м. Чернівців — перше місце, друге місце посів Юрій Левицький зі Львова, третє — Мотуш Геннадій з Рахова Закарпатської області.
Розважали гостей фестивалю Івано-Франківська команда КВК «Батяри» та етнофолковий колектив «Рура».

Партнерами виступили:

Медіа партнерами були:

ФОТОЗВІТ


  розробка та дизайн:

© Карпати Тур. Інвест 2007-2022. При використанні матеріалів гіперпосилання на karpatyinvest.if.ua є обов'язковим.
Закрити
Це карта нашої веб-сторінки.
Вона допоможе вам знайти потрібний розділ.

Отож вас цікавить:
Наша нерухомість
 | Я хочу продати щось своє | Наша компанія